CENTRÁLNÍ VYSAVAČE HUSKY
Proč právě centrální vysavač?
Takovou otázku si asi klade hodně lidí, kteří se právě chystají stavět nebo rekonstruovat rodinný domek či byt. Ti, kteří už znají všechny výhody takového systému, nemusejí dlouho váhat. Navíc, když už znají výši nákladů. Někteří si totiž pořád ještě myslí, že se jedná o částku blížící se sumě 100.000.- Kč a více. Z těchto důvodů raději rovnou vyškrtnou centrální vysávání ze svého, mnohdy již velmi napjatého rozpočtu. Opak je pravdou. Jedná se o jednu z nejlevnějších technologií pro rodinné domy a byty. Navíc v první části dodávky, kdy se instaluje to nejdůležitější, trubní rozvod, je účtována pouze záloha. Průměrná cena za celou dodávku je asi 30.000,- Kč, a to včetně práce a DPH.

 
   
 

Když centrální vysavač - tak HUSKY.
Firma HUSKY je výrobcem profesionální vysávací a čistící techniky, ze které vycházejí i parametry centrálních vysavačů. Díky dokonalé znalosti potřeb spotřebitele, vyvinula firma HUSKY unikátní agregáty s možností přímého sání vody (kombinace mokrého a suchého sání), jejichž možnosti, parametry a příznivá cena pomalu vytlačují jednodušší variantu, pouze suchého sání, do svého stínu. Za dobu sedmi let si tyto systémy našli uplatnění u 4000 spokojených zákazníků, a to díky dobře fungující a dynamicky se rozvíjející síti prodejců na území celé ČR a SR, zajišťující nejen kvalitní a odbornou montáž, ale i odpovídající servis. Systém HUSKY svou nabídkou 20-ti typů agregátů doplněnou o bohaté příslušenství může vyhovět každému individuálnímu požadavku klienta.

Úspora času pro zákazníky a projektanty. Nezávazné zaslání projektové dokumentace rodinného domu, bytu, nebo pensionu na adresu firmy NEWAG (možno i faxem) nezabere mnoho času. Do projektu bude obratem zapracován návrh řešení, který spolu s cenovou nabídkou bude zdarma doručen zpět.
Dopřejte si pohodlnější život s centrálními vysavači HUSKY.

 
   
 

Princip napoví více
Je velmi jednoduchý. Agregát vysavače je umístěn ve sklepě, garáži, nebo jiném nebytovém prostoru. Od něho je veden speciální trubní rozvod k jednotlivým zásuvkám, které jsou rozmístěné tak, aby 10-ti metrová hadice dosáhla do všech prostor, kde je potřeba vysávat.

Vzduch s prachem je agregátem nasáván, následně přefiltrován a vyfouknut ven mimo objekt.

Celý systém se spustí přes bezpečný 24 V okruh zasunutím hadice do vysavačové zásuvky. Je to nejčistší způsob vysávání, kterému se nemůže vyrovnat žádný přenosný vysavač byť i s tou nejdokonalejší filtrací.

 
   
 

Výhody
Používání centrálního vysavače HUSKY přináší mnoho dalších výhod, které mobilní vysavač nemůže z konstrukčního hlediska nabídnout. Zmíníme například: ticho při vysávání, snadná a pohodlná manipulace s lehkou hadicí v nepřístupných prostorách (na schodech), namísto přenášení mnohdy velmi těžkého vysavače. Dále pak vysoký výkon, žádné víření prachu, bezpečný pro děti (ovládání 24V) a vysoká spolehlivost podložená průmyslovou kvalitou s pětiletou zárukou. Výhodná je i cena, neboť celý systém s montáží a DPH si můžete pořídit i za pouhých 20 000,- Kč! (pouze suché sání).

 
   
 

Již 1 800 montáží!
naše firma za 17 let již zrealizovala cca 1 800 montáži v RD ale i v komerčních a administrativních prostorách jako je budova ZČE v Plzni, Lassersberger Plzeň, Statní okresní archiv I.+II. v Rokycanech, ParkHotel I.+II. v Plzni, Hotel Réza ve Fr. Lázních a mnoho dalších.
V naší nové prodejně v Plzni Tylově 1A ( nádvoří za tržištěm" U Práce"), máme v provozu funkční CV, včetně kompletního příslušenství.

Motorizovaným návštěvníkům nabízíme bezplatné parkování přímo u naší prodejny. Příjezd Tylovou ulicí
od Škodovky (vyjímka pro vjezd do protisměru jednosměrky, nebo z Americké třídy).

Stavebníkům, kteří si objednají jakýkoliv CV z naší nabídky, poskytneme zdarma k zapůjčení průmyslový vysavač na sání stavebních nečistot!

 
   
 

Pro hotely, komerční a průmyslové využití
nabízíme speciální řadu vysávacího systému zn. DISAN.
www.disan.cz

 

Vysavačové jednotky s doživotní zárukou

 

 
„Hadice ve zdi“, posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi.
 

Příslušenství

 

 

 

 

Chytré doplňky

 

 

Instalační materiál

 

 

Pro další informace o modelech klikněte na obrázky.


nabízí nejsilnější motor na trhu centrálních vysavačů v ČR
jako jediný systém umí vysát vodu bez přídavných (drahých) separátorů
Tato přednost je mnohými konkurenty vydávána za negativum.
HUSKY nabízí i centrální vysavač, tzv. H2O, který si sám vyplachuje nečistoty do odpadu a je možno konstatovat, že minimálně deset let budete vysávat bez nutnosti se o vysavač starat
nezávazná konzultace nad Vaším projektem nebo návštěva ve Vašem domě je pro nás samozřejmostí
obdržíte pětiletou záruku na celý systém
případný servis poskytujeme do 24 hodin