Centrální vysavače > Chytré doplňky

Vroom Central - samonavíjecí hadice

Vysajte vaši místnost pomocí „vroom“ během 3 sekund! NOVINKA VROOM CENTRAL 9220 s hadicí 7,3m v novém atraktivním designu.

 

„Vroom“ je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

Záruka: 3 roky

Vroom Central 18´ 9215-CE 6 149 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT
Vroom Central 24‘ (7,4m) 9220 6 587 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT
 
 

SPOT by VROOM - elastická hadice v zásuvce ve zdi

Skvělý doplňěk k centrálním vysavačům Husky. Ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kychyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci. Za zásuvkou musí být pouze 1m rovného potrubí. Patentovaný systém, který urychlí a usnadní Váš úklid. Kartáč na prach je schován uvnitř zásuvky. K dodání v bílém a černém provedení. Po vytažení, je hadice dlouhá 3m. Hadice a kartáč na prach jsou součástí dodávky.

Záruka: 3 roky

Spot by Vroom - hadice v zásuvce černá Spot-b 4 620 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT
Spot by Vroom - hadice v zásuvce bílá Spot-w 4 620 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT
 
 

DRAWER VAC

Drawer Vac - praktický pomocník při úklidu v kuchyni. V kombinaci s centrálním vysavačem Husky vám neupadne na zem už ani smítko! Jednoduše otevřete skříňku, vytáhnete Drawer Vac a rukou nametete drobky na lopatku, které v mžiku zmizí v centrální vysavačové jednotce.

DrawerVac se montuje do skříňky do kuchyňské linky přímo pod desku. Lopatku DraverVac jen povytáhnete a rukou nametete drobky na lopatku. Použití je snadné a rychlé!

Záruka: 2 roky

  VC-86 3 348 Kč bez DPH
4 051 Kč s DPH
OBJEDNAT
 
 

Webs B Gone - dlouhá lehká tyč pro nepřístupná místa

Dlouhá a lehká dvoudílná tyč (1,8m), která je ideální pro úklid konzolí, trámů, rohů místností a jiných špatně dostupných míst. Lze je připojit na všechny typy hadic centrálních vysavačů. Pomocí otočného kloubu si nastavíte vhodný úhel kartáče, nebo jiného nástavce a pohodlně můžete uklízet místa rovnou ze země.

Záruka: 2 roky

Webs B Gone dlouhá tyč 1,8m 8852 1 299 Kč bez DPH
1 572 Kč s DPH
OBJEDNAT
 
 

CLEAN HANDS

Unikátní a jednoduché řešení pro bezdotykové čištění a vynášení nečistot z centrálního vysavače. CLEAN HANDS je použitelný pouze u typů vysavačů Husky Air50, Q Whisper a u všech modelů Wet&Dry, které využívají pokrokový systém filtrace a nádobu na velký obsah nečistot. U těchto vysavačů je využíván velmi efektivní cyklónový efekt čištění filtru. Nečistoty jsou odstředivou silou tlačeny směrem k obvodu nádoby a díky umístění filtru uprostřed cyklóny, zůstává vzduch v okolí filtru nejčistší, zbavený většiny nečistot. Tím je zachován stálý průtok vzduchu přes filtr. Rotující vzduch kolem filtru jej navíc průběžně čistí.

Záruka: 2 roky

3ks NEW-033 252 Kč bez DPH
305 Kč s DPH
OBJEDNAT
5ks NEW-035 399 Kč bez DPH
483 Kč s DPH
OBJEDNAT
 
 

Wally Flex - flexibilní hadice

Je flexibilní hadice, která se dá natáhnout na délku až 5 metrů. Wally Flex je vynikající pomocník pro rychlý úklid v zádveří domu, kuchyni, koupelnách atp.

Záruka: 5 let

Wally Flex - flexibilní hadice pro rychlý úklid WLF 3 168 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT