Centrální vysavače > Mokré sání

Centrální vysavač Husky pro 10

Odolný víceúčelový centrální vysavačový systém pro suché i mokré vysávání s osvědčeným průmyslovým motorem DOMEL.  

Proč něco měnit na vysavači, který je spolehlivý a oblíbený již více jak dvacet let? Samozřejmě, že bylo za tak dlouhou dobu realizováno mnoho vylepšení, ale základní konstrukce zůstala stejná. Výkonný průmyslový motor Domel s třístupňovou turbínou, garantuje vysoký výkon při minimálních otáčkách.

Hodně zákazníků ocenilo možnost vysávání tekutin pomocí centrálního vysavače Husky. Ten pomáhá při vysušování mokré podlahy pomocí stěrky, řeší úklid v okolí vany, sauny, nebo bazénu, pomůže s vyčištěním filtru myčky nádobí, nebo zmírní následky případné havárie vody v domácnosti. V každém případě se ale jedná o špičkový centrální vysavač na suché sání, který jako takový bude převážně využíván.

Možnost vysávání vody by měla být chápána, jako velký bonus tohoto výjimečného stroje.

Jeho cena je srovnatelná s mnohými výrobky na trhu, které ani takové možnosti nenabízejí. Navíc má doživotní záruku!

Záruka: doživotní

  P10-280I-EU-H 36 633 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT
 
 

Centrální vysavač Husky pro 20

Dvoumotorový, extra silný model pro suché i mokré sání

Silnější varianta modelu Husky Pro 100, ale se dvěma třístupňovými motory DOMEL ve speciálním zapojení poskytující bezkonkurenční podtlak a průtok vzduchu.

Husky Pro 200 je určen pro opravdu velké RD a malé rodinné hotely, nebo pensiony. Pro domácí použití je na tento průmyslový model poskytována doživotní záruka, která podtrhuje jeho kvalitu a spolehlivost.

Kromě bonusové možností vysávání tekutin se v první řadě jedná o špičkový centrální vysavač na suché sání, který bude díky svým parametrům a bytelnému provedení těžko hledat konkurenta. 

Detail

Záruka: doživotní

  P20-290-EU-H 46 187 Kč bez DPH
 
OBJEDNAT