Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Robotický vysavač nové řady 900

Robotický vysavač nové řady 900NOVINKA TUBÒ ® ROBÒ TR900L

Představujeme Vám nový, vylepšený model robotického vysavače s automatickým odvodem nasátých nečistot do systému centrálního vysávání. Automaticky se sám vyčistí – nebudete muset dělat vůbec nic

TUBÒ ® ROBÒ JE ROBOTICKÝ VYSAVAČ PRO VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ PODLAH se systémem laserového mapování.

Jedinečný a univerzálně kompatibilní

Robotický vysavač TUBÒ ® ROBÒ TR 900 LA se základnou Plug & Play je jediný robotický vysavač s funkcí automatického čištění v systému centrálního vysávání, díky které je vysavač neocenitelným a zcela samostatným pomocníkem při úklidu. Díky samovyprazdňovací základně Plug & Play je kompatibilní se všemi systémy centrálního vysávání.

Nyní výkonnější a chytřejší

Vytvořte si 3D mapu vaší domácnosti

Systém laserového mapování se senzory LIDAR naskenuje celou domácnosti a následně vytvoří a uloží velmi detailní mapu domácnosti včetně zdí, překážek, dveří a nábytku. Robotický vysavač se pohybuje inteligentně a zvolí nejrychlejší a nejefektivnější trasu úklidu. Díky senzorům proti nárazu a pádu se navíc vyhne schodům a překážkám.

Maximálně precizní úklid, i v rozích

Hlavní kartáč je vyroben ze dvou materiálů a je vybaven dvěma různými typy štětin, díky kterým robotický vysavač dokonale vysaje všechny typy povrchů. Dva boční čisticí kartáče navíc zajistí důkladný úklid i v rozích místností.

Tři režimy úklidu

SMART (kompletní úklid místností), AREA (úklid jedné nebo více místností) a SPOT (lokální a důkladný úklid oblasti o velikosti 1,5 m2).

Automatické dobíjení a restartování

Pokud se robotický vysavač vybije, vrátí se do dokovací stanice a následně bude pokračovat v úklidu tam, kde přestal.

Funkce Carpet Power Boost

Pokud robotický vysavač najede na koberec, automaticky přepne na nejvyšší sací výkon, aby zajistil jeho důkladný a precizní úklid.

Tichý

Můžete jej použít, i když zrovna odpočíváte.

Nejdříve vysaje, poté vytře

Pokud máte v domácnosti položený koberec, můžete nastavit zakázanou zónu, do které nebude mít robotický vysavač v režimu vytírání povolen přístup.

Hlasové ovládání

Připojte robotický vysavač TR900L k hlasovému asistentovi a ovládejte jej prostřednictvím hlasových pokynů. Kompatibilní s aplikacemi Alexa a Google Assistant.

Do svého datového úložiště ukládá mapy několika podlaží

Pokud máte vícepodlažní dům, robotický vysavač uloží mapy všech podlaží do aplikace, kde je můžete rozdělit do více zón a přizpůsobit tak úklid na míru vašim potřebám.

Naplánujte úklid na míru vašim požadavkům a nastavte: sací výkon, množství vody, které má robotický vysavač použít během vytírání, čas zahájení úklidu, frekvenci a zónu vyloučenou z úklidu (zakázané zóny, do kterých robotický vysavač nebude mít povolen přístup).

Díky aplikaci máte vše pod kontrolou

Připojte robotický vysavač TUBÒ® ROBÒ TR900L k aplikaci AERTECNICA DEVICE, díky které můžete naplánovat a spustit úklid, i když nejste doma.

Mezi hlavní funkce aplikace patří:

ROZDĚLENÍ DOMÁCNOSTI DO NĚKOLIKA ZÓN

Vaši domácnost můžete rozdělit do několika různých zón a pro každou z nich nastavit úklid na míru.

ČASOVÉ PROGRAMOVÁNÍ ÚKLIDU

Pro každou místnost nebo vytvořenou zónu můžete nastavit jinou frekvenci a čas úklidu.

ZÓNY VYLOUČENÉ Z ÚKLIDU

Můžete vytvořit virtuální bariéry, které robotickému vysavači zabrání vstoupit do určitých zón.

HISTORIE ÚKLIDOVÝCH CYKLŮ

Aplikace si pamatuje úklidové cykly a zaznamenává trasu robotického vysavače na mapě vaší domácnosti.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů