Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


 
Novější 1

AIRSPOT 60 - decentrální rekuperace

Decentrální neboli pokojová rekuperace AIRSPOT 60 je určena k zajištění nepřetržité výměny vzduchu v místnostech domů, kancelářích, hotelech, kavárnách, konferenčních sálech a dalších

Decentrální neboli pokojová rekuperace AIRSPOT 60 je určena k zajištění nepřetržité výměny vzduchu v místnostech domů, kancelářích, hotelech, kavárnách, konferenčních sálech a dalších obytných prostorách.

Více

Publikováno 4. 6. 2024 10:40
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Raycop OMNI AIR UV+ tyčový vysavač - zabiják bakterií a roztočů

Vysavač zabiják bakterií a roztočů!

Raycop OMNI AIR spojuje lehký a výkonný tyčový vysavač s ručním UV+ antibakteriálním vysavačem na matrace. Vysaje běžné nečistoty z podlah a odstraní alergeny, bakterie, viry a roztoče pomocí UVC dezinfekční lampy z matrací.

Více

Publikováno 27. 3. 2024 9:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

R.I.P.

Znáte to, když se Vám doma porouchá váš oblíbený přístroj v ten nejnevhodnější okamžik? Začnete se shánět, kdo Vám ho opraví, nebo zda nebude potřeba koupit nový. A víte, jak to probíhá u Husky? Tak se podívejte na akci STARÝ ZA NOVÝ a neváhejte nás kontaktovat!

Více

Publikováno 14. 12. 2023 9:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Šrotovné za starý centrální vysavač

Největší předností většiny centrálních vysavačů je jejich výkon a spolehlivost. Ta je dána průmyslovou konstrukcí vysavače a motoru se systémem tzv. bypassu chlazení, které zajišťuje stálý průtok vzduchu kolem motoru i při úplném uzavření přívodu sání u hadice vysavače.

Více

Publikováno 15. 6. 2023 10:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Starý za nový - Replacement program

Nenechte si ujít ideální příležitost k výměně Vašeho starého centrálního vysavače jakékoliv značky za zcela nový vysavač Husky s unikátní zárukou 25 let! Máme pro Vás připravený výkupní bonus 5000,- Kč s DPH za Váš starý centrální vysavač při nákupu modelů Husky s 25ti letou zárukou.

Více

Publikováno 9. 12. 2022 14:03
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robotický vysavač nové řady 900

Představujeme Vám nový, vylepšený model robotického vysavače s automatickým odvodem nasátých nečistot do systému centrálního vysávání. Automaticky se sám vyčistí – nebudete muset dělat vůbec nic. 

Více

Publikováno 19. 8. 2021 11:37
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Starý za nový

Nenechte si ujít ideální příležitost k výměně Vašeho starého centrálního vysavače jakékoliv značky za zcela nový vysavač Husky s unikátní zárukou 25 let! Máme pro Vás připravený výkupní bonus 5000,- Kč s DPH za Váš starý centrální vysavač při nákupu modelů Husky s 25ti letou zárukou.

U Husky nabízíme výkupní bonus 5000,- Kč za Váš stávající centrální vysavač jakékoliv značky, ať už se jedná o vysavače značky Husky, Duovac, Drainvac, Rehau, Duovac, Globovac, Beam, Allegro, Electrolux atd., funkční nebo i zcela nefunkční.

Více

Publikováno 6. 5. 2021 8:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vroom Retract Vac®

Vroom Retract Vac®

Více

Publikováno 6. 5. 2021 8:30

HUSKY Evolution - VÁNOČNÍ SET

Zcela nový model centrálního vysavače Husky Evolution s unikátní zárukou 25 let. Tento vysavače dodáváme se sadou příslušenství PAK-NEW-PRE-30PBL, která obsahuje nástavce, teleskopickou tyč a hadicí v délce 9,1 m. Evolution je velice silný centrální vysavač.

Více

Publikováno 20. 11. 2020 11:45
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robotický vysavač Robo s nabíjecí a samočistící stanicí

KIT ROBÒ TR800 je první a jediný robotický vysavač s automatickým odvodem vysátého prachu a nečistot pomocí systému centrálního vysávání.

KIT ROBÒ TR800 je první a jediný robotický vysavač s automatickým odvodem vysátého prachu a nečistot pomocí systému centrálního vysávání. Navíc, mimo vysávání disponuje možností mokrého vytírání. Stačí přehodit odpadní nádobu za nádržku s čistícím prostředkem.

Více

Publikováno 16. 7. 2020 8:33

Novější 1