Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Šrotovné za starý centrální vysavač

Šrotovné za starý centrální vysavačVlastníte starý centrální vysavač?

Největší předností většiny centrálních vysavačů je jejich výkon a spolehlivost. Ta je dána průmyslovou konstrukcí vysavače a motoru se systémem tzv. bypassu chlazení, které zajišťuje stálý průtok vzduchu kolem motoru i při úplném uzavření přívodu sání u hadice vysavače. U většiny domácích přenosných vysavačů se v takovém případě spálí motor, nebo v lepším případě jej vypne elektronická pojistka.

Ne všechny centrální vysavače jsou ale takovým motorem vybaveny a dochází u nich k častějším poruchám, mnohdy spojených s poměrně nákladnou opravou.

Když nevíte, na koho se obrátit

Mnoho uživatelů často ani netuší, která firma jim centrální vysavač nainstalovala, nebo v mnoha případech to ani tušit nemohou, protože dům koupili takto vybavený a dřívější majitel jim nezanechal žádné informace o dodavatelích systémů. 

Naši technici se čím dál častěji setkávají s požadavky na různorodé servisy centrálních vysavačů mnoha značek, proto jsme se rozhodli vyjít všem uživatelům vstříc a připravili jsme akci s názvem „Starý za nový“.  

Vyměňte starý za nový s bonusem 5.000,- Kč včetně probíhajících akcí.

V rámci akce "Starý za nový" vám nabídneme výměnu vašeho starého nebo porouchaného centrálního vysavače za nový, se zárukou 25 let a s finančním bonusem 5.000,- Kč včetně DPH. Navíc, pokud je právě Vámi vybraný agregát v akci např. s vysavačovou sadou, nebo lopatkou na smetí, získáte nejen finanční bonus, ale také zmíněné příslušenství zdarma. Akci "Starý za nový" s bonusem 5000,- Kč lze využít na všechny vysavače se zárukou 25 let včetně právě probíhající akce.

Centrální vysavače se zárukou 25 let

Centrální vysavače Husky jsou známé právě svojí spolehlivostí a neobvyklou zárukou 25 let. Prodej značky Husky má v České republice tradici 30 let, stejně jako společnost Newag s.r.o., která výrobky distribuuje.

Za tuto dobu bylo u nás nainstalováno více jak 40 tis. systémů Husky v rodinných domech a bytech.

Jaké další služby od nás můžete požadovat

Kromě návrhu řešení centrálního vysavače do projektové dokumentace pro nové a rekonstruované rodinné domy, včetně následné dodávky na klíč, provádíme:

  • výměny starých centrálních vysavačů za nové,
  • umíme opravit jakýkoliv centrální vysavač,
  • pročistit potrubní rozvod,
  • opravit nebo vyměnit příslušenství a hadice,
  • dodat náhradní filtry,
  • vyměnit motor či řídící desku.

Po předcházející domluvě můžete váš centrální vysavač demontovat sami a odeslat na adresu servisního střediska, kde provedeme jeho opravu nebo navrhneme optimální řešení.

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů